Projekty domów w stylu angielskim

Styl angielski to nadal jedna z najczęściej wybieranych propozycji, jeśli chodzi o wykończenie domu mieszkalnego. Jest to świetny wybór zarówno w przypadku wnętrz, jak i samej elewacji. Projekty domów w stylu angielskim tworzone są z wykorzystaniem starannie wykonanej sztukaterii oraz innych elementów wyposażenia, które idealnie wpasowują się w charakterystykę stylistyki. Niezawodne połączenie klasyki z nowoczesnością to najlepszy sposób na gustowne wykończenie przestrzeni mieszkalnej.
Domy w stylu angielskim

Dom w stylu angielskim - projekt

Projekt powinien być idealnie spójny - żaden z proponowanych elementów nie może być znacznie oderwany swoją stylistyką od reszty. Decydując się więc na urządzenie domu w stylu angielskim, warto zwrócić uwagę na starannie przygotowany projekt. Zakłada on wykorzystanie nie tylko odpowiedniego wyposażenia w postaci mebli i innych akcesoriów, ale także dodatkowej sztukaterii wewnątrz oraz na zewnątrz. Gustowna elewacja stanowi idealne dopełnienie projektu w stylu angielskim.
  Sprawdź projekty domów i rezydencji w stylu dworkowym!

Dlaczego warto wybrać projekt domu w stylu angielskim?

Co sprawia, że styl angielski mimo upływu lat cały czas znajduje się w kręgu zainteresowań wielu pasjonatów architektury? Wyróżnikiem stylu angielskiego jest przede wszystkim unikatowe połączenie godnego uwagi klasycznego kunsztu z akcentami nowoczesności. Nowinki dzisiejszej architektury wplatane są w dobrze znane od wieków rozwiązania, co daje niesamowity efekt. Dom w stylu angielskim jest więc najlepszym wyborem dla wymagającego konesera sztuki architektonicznej.

Dom jednorodzinny w stylu angielskim

Styl angielski, w swoich nawiązaniach do nowoczesności, nie zapomina o klasycznych aspektach, które są wręcz idealne do domu rodzinnego. Angielski styl wykończenia wnętrz zakłada wykorzystanie wielu elementów, które stwarzają wyjątkowo przytulną, rodzinną atmosferę. Gustowne lampy wolnostojące, dające ciepłe światło to jedne z najlepszych propozycji do domu jednorodzinnego. Również elewacje zewnętrzne przypominające naturalne kamienie to najlepsza wizytówka, jaką możesz wystawić swojej posesji.