Kontakt

Po podpisaniu aktu własności

Po podpisaniu aktu własności

 

Po podpisaniu umowy przyrzeczonej (aktu notarialnego, w którym następuje ustanowienie odrębnej własności lokalu mieszkalnego), na kupującym spoczywa obowiązek uiszczania podatku od nieruchomości.

Zgodnie z Ustawą z 12 stycznia 1991 r. o podatkach i opłatach lokalnych, właściciel nieruchomości będący osobą fizyczną, w ciągu 14 dni od jej nabycia (podpisania aktu notarialnego), ma obowiązek złożyć właściwemu organowi podatkowemu odpowiedni formularz w Urzędzie Miasta, na terenie którego położona jest ta nieruchomość.

Urząd Miejski we Wrocławiu

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.wroclaw.pl/urzad

 

 

Tworzy się wspólnota

Wraz z podpisaniem pierwszego aktu przeniesienia własności, tworzy się wspólnota mieszkaniowa, której członkami są wszyscy właściciele lokali wchodzących w skład nieruchomości. Po zawiązaniu się wspólnoty mieszkaniowej wszelkie sprawy związane z administrowaniem obiektu należy zgłaszać do Zarządcy.

Inwestor:

Inwestor:

Partner Capital Group

Deweloper roku 2013

Polski Związek Firm Deweloperskich

Pakiet premium

Aktualności

Trwają prace nad przebudowa drogi na ulicy Ułańskiej

Remont drogi na odcinku ulicy Ułańskiej w głównej mierze to zasługa mieszkańców Ołtaszyna, dzięki którym zebrano niezbędne pozwolenia i fundusze. Prace nad zakończeniem przebudowy mają trwać do połowy tego roku.

11-12 marca, "Targi Mieszkań i Domów", Hala Stulecia

Koniecznie odwiedź nasze stoisko (F2) weekend 11-12 marca, w godzinach 10-17 na "Targach Mieszkań i Domów" w Hali Stulecia. W godzinach od 10 do 17 spotkajmy się na stoisku PCG, gdzie czekać będą na Ciebie atrakcyjne promocje!…

Newsletter

Zapisz sie na newsletter i badz na biezaco.