Kontakt

Po odbiorze mieszkania

Po odbiorze mieszkania

Ważne informacje

Podczas przekazania mieszkania każdy z Państwa otrzymuje instrukcję obsługi mieszkania. Jest to jeden z podstawowych dokumentów zgodnie, z którym należy użytkować lokal. Instrukcja zawiera podstawowe informacje ułatwiające kontakt z deweloperem lub zarządcą obiektu. W jej skład wchodzą instrukcje obsługi okien, drzwi i bramy garażowej. Zawiera także informacje o sposobie realizacji budynku, użytych materiałach i zaleceniach konserwacyjnych.

W trakcie odbioru mieszkania zostaną Państwu przekazane dokumenty umożliwiające podpisanie umowy sprzedaży z dostawcą energii elektrycznej i założenie indywidualnego licznika elektrycznego.

Dostawą i rozliczaniem zużycia wody, a także rozliczaniem ścieków zajmuje się zarządca. Nie ma konieczności podpisywania indywidualnych umów.

Ponieważ dbamy o Państwa bezpieczeństwo i niskie koszty zamieszkania, gaz jest doprowadzony wyłącznie do lokalnej kotłowni, która zapewnia Państwu ogrzewanie i ciepłą wodę w mieszkaniach. Instalacja gazowa nie jest dostępna w mieszkaniach.

 

Akt notarialny i inne dokumenty

Po odbiorze mieszkania biuro sprzedaży poinformuje Państwa o możliwym terminie podpisania aktu notarialnego przeniesienia własności – umowy przyrzeczonej. Ze względu na często długotrwałe procedury administracyjne, które mają miejsce po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie, nie zawsze jest to możliwe od razu – nasi pracownicy będą Państwa informowali o postępach w tej sprawie i przewidywanych terminach podpisania umów. Informacje w tej sprawie znajdą Państwo również w podpisanych umowach przedwstępnych.

Prosimy pamiętać o podpisaniu odpowiednich dokumentów dotyczących odbioru śmieci i nieczystości – właściwie informacje znajdą Państwo na stronach www.wroclaw.pl oraz www.ekosystem.wroc.pl.

Na stronie miasta Wrocław (www.wroclaw.pl) znajdą Państwo również informacje dotyczące obowiązku meldunkowego oraz zmiany dowodu osobistego.

Prosimy zadbać o właściwe ubezpieczenie Państwa nowego mieszkania.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Po odbiorze mieszkania nadal jesteśmy do Państwa dyspozycji – mogą Państwo zawsze liczyć na współpracę z nami. Wdrożone przez nas i przestrzegane procedury mają za zadanie możliwe najlepsze i najsprawniejsze załatwienie Państwa spraw.

 

Inwestor:

Inwestor:

Partner Capital Group

Deweloper roku 2013

Polski Związek Firm Deweloperskich

Pakiet premium

Aktualności

Zakończono sprzedaż mieszkań na Słonecznym Ołtaszynie

Miło nam poinformować, że wszystkie mieszkania w inwestycji Słoneczny Ołtaszyn znalazły swoich właścicieli. Obecnie w ofercie dostępne są ostatnie miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej. Osoby zainteresowane zakupem mieszkania zachęcamy…

Trwają prace nad przebudowa drogi na ulicy Ułańskiej

Remont drogi na odcinku ulicy Ułańskiej w głównej mierze to zasługa mieszkańców Ołtaszyna, dzięki którym zebrano niezbędne pozwolenia i fundusze. Prace nad zakończeniem przebudowy mają trwać do połowy tego roku.

Newsletter

Zapisz sie na newsletter i badz na biezaco.